Kategórie

Izbové termostaty V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Najjednoduchšia forma regulácie je pomocou priestorového termostatu. Regulátor teploty umiestnený v referenčnej miestnosti sníma teplotu okolia a podľa potreby, v súlade s nastavenými parametrami spína kotol. Na väčšine takýchto regulátorov je už možné nastaviť nie len teplotu, ale aj časový program vykurovania - napr. denný a nočný program, víkendový program a pod. Nevýhodou tohto systému je, že nie je možné navoliť rôzne teploty v jednotlivých miestnostiach podľa ich špecifickej funkcie. Za optimálnu teplotu v obytnej miestnosti sa považuje 20 - 22°C, v spálni by to malo byť len 16 - 18°C. V kúpeľni je na dosiahnutie príjemnej pohody potrebných až 24°C, zatiaľ čo v chodbe celkom postačuje teplota 15°C. Pozor si treba dávať aj pri výbere miesta, kam regulátor so senzorom umiestnite. Ak je regulátor v teplej južnej miestnosti môže sa stať, že napr. severné miestnosti sa dostatočne nevykúria. Lepšie je umiestniť senzor do chladnejšej miestnosti a v ostatných miestnostiach regulovať teplotu za pomoci termostatického ventilu, ktorý je súčasťou radiátora.

Podkategórie

  • Drôtové manuálne
    Digitálne manuálne termostaty užívateľovi zobrazujú na LCD displeji aktuálne nameranú teplotu, stav vykurovacieho systému, prípadne nastavená teplota. Tieto termostaty majú beznapäťový výstup (0-230V), prípadne výstup na 24V alebo 230V. Mechanické alebo elektronické manuálne termostaty sú vhodné najmä pre starších používateľov, ktorí potrebujú nastaviť teplotu ručne. Termostaty v našej ponuke majú spínacie výstup na 24V alebo 230V.
  • Drôtové programovateľné
    Správne zvolený programovateľný termostat Vám umožní kontrolovať teplotu a šetriť za energie, aj keď nie ste práve doma. V ponuke našich programovateľných termostatov ponúkame známe termostaty s týždenným programom, ktoré sa na tuzemskom trhu predávajú už niekoľko rokov, vrátane inovovaných a tiež úplne nových modelov.
  • Bezdrôtové
    Každý bezdrôtový termostat sa skladá z prijímača a termostatu (vysielača), ktorý je voľne prenositeľný a umiestniteľný na najvhodnejšie miesto v rámci dosahu prijímača. V našej ponuke nájdete programovateľné i manuálne bezdrôtové termostaty. Bezdrôtové termostaty sú ideálne pre domy alebo budovy, kde nie je už možné pripraviť elektroinštaláciu pre drôtový termostat, alebo kde termostat nie je umiestnený na vhodnom mieste. Bezdrôtové termostaty Vám tak uľahčí prípadné sekanie múrov pre elektroinštaláciu termostatu.
  • Príslušenstvo

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop