Služby

služby, ktoré

Poskytujeme...

Profesionálna kompletná starostlivosť o váš domov. Poskytujeme rozvody vody a plynu, inštalácie klimatizácií, kanalizácie, servis kotlov, kompletážne práce a odbornú podporu pri tepelných čerpadlách a solárnych kolektoroch. Dôverujte nám a zabezpečte si spoľahlivé služby pre váš pohodlný a energeticky efektívny domov.

Servis, prehliadky kotlov

Uvádzanie do prevádzky, servisné prehliadky a záručný aj pozáručný servis rôznych druhov kotlov vybraných značiek.

Čistenie vykurovacích, chladiacich systémov

Vykonávame preplach a čistenie vykurovacích /chladiacich systémov. Analýza problémov s nevyhovujúcim kúrením.

Chladenie a kúrenie

Kombinácia správne použitého systému vykurovania a chladenia je veľmi dôležitá. Navrhneme najlepšie riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám.

Kompletážne práce

Či ide o malé súčiastky alebo komplexné technické zariadenia, naši odborníci zabezpečia presné zostavenie výrobkov v rámci kompletážných prác.

Rekuperácia vzduchu

Špičkové ventilácie s využitím rekuperačných jednotiek, ktoré zlepšujú vnútorne prostredie, šetria energiu a sú prevenciou nadmernej vlhkosti v dome.

Klimatizácie

Ponúkame kvalitný výber, predaj a odbornú inštaláciu bežných splitových klimatizácií tak, aby vám vaša klimatizácia spoľahlivo a efektívne slúžila.

Čerpacia technika

Inštalácia domácich i väčších vodární, ponorných čerpadiel, posilňovacích tlakových staníc, prečerpávanie dažďovej vody a mnoho ďalších aplikácií.

Solárne kolektory

Na produkciu tepelnej energie slúžia aj solárne kolektory, menia slnečnú energiu na teplo, ktorým ohrievajú vodu v nádrži. Túto vodu je možné využiť na umývanie.

Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlo získava bezplatnú energiu zo vzduchu, pôdy alebo spodnej vody, čo umožňuje ekologické vykúrenie domácnosti a ohrev teplej vody.

Kanalizácia

Odpadová voda vzniká v domácnosti hlavne v kuchyni, kúpeľni a na toalete. Kanalizácia slúži na zber a odvádzanie odpadových ale aj dažďových vôd.

Rozvody vody

Kompletné riešenie pre rozvod vody, systémy inštalácie pitnej vody s vysokou kvalitou rúr a spojovacieho materiálu. Ponúkame úpravu a zmäkčenie vody.

Rozvody kúrenia

Vykurovacie systémy s dlhou životnosťou. Podlahové vykurovanie, stenové, radiátory, fancoily a iné. Ponúkame osvedčené riešenia a montáž podľa potrieb.

Chladenia

Poskytujeme komplexné chladiace riešenia pre rodinné domy aj veľké objekty: stropné chladenie (BKT, sadrokartón, omietka), fancoily, stenové, podlahové chladenie...

Rozvod plynu

Zaisťujeme bezpečný rozvod plynu v domácnosti. Zabezpečujeme montáže nových plynovodov, výmeny ventilov a hadíc, opravy všetkého druhu, servis a revízie.

Kotle

Montáž / výmena plynových kotlov, kotlov na drevo, biomasu a elektrokotlov. Navrhneme optimálne riešenie vrátane využitia rôznych zdrojov energie.